جهش تولید
امروز : شنبه ١٨ مرداد ١٣٩٩

اخبار > شتابدهی نوپاهای همگرا آغاز شد

صفحه اصلی > اخبار 


چاپ

شتابدهی نوپاهای همگرا آغاز شد

مهرماه سال جاری بود که سومین فراخوان نوپاهای فناوری‌های همگرا منتشر شد. شرکت در این فراخوان فرصتی برای فعالان نوپای این حوزه فراهم می‌کند تا با شرکت در دوره‌های پیش شتابدهی بازار محصولات خود را توسعه دهند.

 

پس از انتشار سومین فراخوان بیش از 80 طرح برای حضور در آن ثبت نام کردند. از این میان پس از داوری و ارزیابی نهایی 10 طرح برای حضور در دوره‌های پیش شتابدهی انتخاب شدند.

مرکز فناوری‌های همگرا معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با انتشار این فراخوان رونق بازار محصولات حوزه همگرا را هدف قرار داده است.


10 تیم نوپا یا استارتاپ برگزیده این فراخوان در دوره‌های پیش شتابدهی توانمند می‌شوند تا قدرت ارائه و معرفی محصول خود به سرمایه گذار و بازار را تقویت کنند.

در این دوره‌ها تیم‌ها با مبانی کسب و کار آشنا می‌شوند. همچنین تمرکز روی مباحث تناسب ارزش پیشنهادی محصول برای خرید آن از مباحث دیگر این دوره است.

البته نسبت به دو دوره گذشته آموزش‌های این دوره تفاوت‌هایی نیز دارد. آشنایی با تیم‌سازی و مباحث روش‌های تامین مالی از جمله این تفاوت‌ها است. در کنار این موارد تیم‌ها با همکاری مرکز همگرا در تعامل با سرمایه گذار قرار می‌گیرند.

این دوره‌های پیش شتابدهی برای 10 استارتاپ برگزیده تا اواخر فروردین ماه سال جاری ادامه دارد.

گزارش از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

پایان پیام/25

اخبار مرتبط:

*سومین فراخوان نوپا‌های فناوری‌های همگرا تا ۲۰ آبان ماه تمدید شد

*فراخوان «نوپاهای فناوری‌های همگرا» منتشر شد

*همراهی 50 استارتاپ نوآور با رویداد «نوپاهای فناوری های همگرا»

 


شخصی سازی

انتخاب رنگ

اندازه فونت